ایرو چیست

ایرو چیست


ایرو چیست؟

 

 

ایرو چیست؟ این اسم زیاد به گوش هم صنفان باربری خورده است. ممکن است بعضی ها منظور از گفتن اصطلاح ایرو را ندانند. ممکن است تازه میخواهید به شغل راننده ماشین باربری بپیوندید. پس پیشنهاد میکنم با این اصطلاح بیشتر آشنا شوید . تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ایرو مخفف جمله انگلیسی INTERNATIONAL ROAD TRANSPORT UNIUN  میباشد. حالا این جمله یا اصطلاح یعنی چی؟ یعنی اتحادیه حمل و نقل جاده ای.

اتحادیه ایرو چه کاری انجام میدهد؟_ ایرو چیست؟

این اتحادیه وظیفه ی حمایت از حمل و نقل جاده ای در سراسر دنیا را به عهده دارد. اتحادیه حمل و نقل جاده ای بین المللی یک سازمان حمل و نقل جاده ای است که کار هایی از قبیل حمایت از منافع رانندگان و متصدیان حمل بار توسط انواع ماشین های باربری مانند اتوبوس، کامیون ، تاکسی و .. را به عهده دارد. انجام حمایت این اتحادیه باعث توسعه حمل و نقل و ترابری و رشد اقتصادی کشور های عضو در این زمینه در سراسر جهان میشود.

اولین سالی که این اتحادیه شکل گرفت در تاریخ ۲۳ مارس سال ۱۹۴۸ بود.

این اتحادیه با تلاش کشور های سوئد، هلند و فرانسه در ژنو تاسیس شد.

 

 

 

ایرو چیست
ایرو چیست

 

 

در کشور های اروپایی پس از جنگ جهانی دوم و افزایش حجم مبادلات بازرگانی و حمل و نقل های جاده ای افزایش یافت و همین دلیل جرقه ای برای تاسیس این اتحادیه شد.

بعد از گذشت مدتی از تاسیس این اتحادیه، توسط شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل و شورای اروپا، به عنوان مشاور سازمان های حمل و نقل انتخاب شد.

 

ایرو ابتدا فقط مسائل حمل و نقلی اروپا را در نظر میگرفت، اما بدلیل پیشرفت این شرکت، به عنوان تنها سازمان بین المللی و نماینده حمل و نقل جاده ای معرفی شد.

اتحادیه ایرو هر دو سال یک بار، در یکی از کشور های مورد توافق، کنگره ای تشکیل میدهد. در این کنگره راه کار های کاربردی و اجرایی را ارائه میدهد. همچنین به اعضای خود این فرصت را میبخشد که بصورت حضوری مشکلاتشان را بازگو کنند و اعضا از هم فکری هم دیگر و کمک دیگر اعضا استفاده کنند.

اعضای اتحادیه ایرو _ ایرو چیست؟

در خال حاضر ایرو دارای ۱۵۲عضو میباشد، که نمایندگان کشور ما نیز در این لیست میباشند.

ایرو شامل دو گروه عضو میباشد.

  • اعضای فعال( فدراسیون حمل و نقل جاده ای)
  • وابسته( که شامل شرکت ها و افرادی میباشد که به فعالیت های اتحادیه علاقه دارند)

اعضای فعال شامل ۱۰۴ عضو میباشد . که اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران را نیز شامل میشود‌.

اعضای وابسته شامل ۴۸ عضو میباشد، که شرکت اسکانیای سوئد را نیز شامل میشود.

ممنون که تا اینجای مقاله همراه ما بودید.

شرکت اتوبار و باربری تمامگستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

09117889916

09150947140

 

باربری ساری .اتوبار ساری. حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر ، باربری ایزد شهر ،حمل بار رامسر ، قیمت باربری تنکابن ، سرخرود ، باربری ایزدشهر ، بابری و کارگر بهشهر, باربری تهران به بابلسر و بابل , باربری تهران به تنکابن و چمستان , باربری تهران به چالوس , باربری تهران به قم , باربری تهران به شمال , باربری شمال به قم , باربری مازندران به تهران و شیراز , باربری مازندران به مشهد وگنبد , باربری مازندران به تبریز وکرمان

باربری ساری .اتوبار ساری. حمل اثاثیه در ساری .حمل اثاثیه منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری .بسته بندی اثاثیه منزل. بسته بندی وسایل منزل .باربری ساری به شهرستان ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *