اسباب کشی در چه زمانی خوب است از نظر اسلام_

اسباب کشی در چه زمانی خوب است از نظر اسلام_


برنامه ریزی تخصصی برای انتخاب باربری مناسب

 

 

برنامه ریزی تخصصی برای انتخاب باربری مناسب یکی از بهترین راه کار های اسباب کشی راحت است‌.

مرحله اول: چه تخصصی از باربری مدنظرتان است.

قبل از هر اقدامی برای انتخاب باربری، در نظر بگیرید چه تخصصی از باربری خود میخواهید. فقط برای جابجایی اسباب و اثاثیه و ماشین بار نیاز به باربری دارید . یا در کنار این ها برای بسته بندی اسباب و اثاثیه نیز به باربری احتیاج دارید.

مرحله دوم: سنجیدن قیمت ها و انتخاب گزینه مناسب

قیمت تمامی خدمات را بپرسید و بسنجید که کدام تخصص مورد نیازتان است و قادر به پرداخت مبلغ آن می باشید‌.

مرحله سوم: انتخاب خودروی مناسب بر اساس بار شما

در این قسمت، خودرویی را براساس حجم وسایل و میزان بار شما انتخاب کنید. با متخصصان باربری مشورت کنید تا خودروی مناسب را برگزینید.

مرحله چهارم: انتخاب کارگر خدماتی مورد نیاز

 

براساس مرحله اول میتوانید کارگر مناسب برای خدمات دهی به شما را انتخاب کنید. آیا نیاز به کارگر بسته بندی دارید؟ آیا نیاز به کارگر جابجایی وسایل دارید؟ با توجه به حجم وسایل شما و میزان وسایل سنگین و جابجایی آنها، تعداد کارگر خدماتی مورد نیاز خود را تعیین کنید .با کارگران با تجربه ما نگران جابجایی اسباب خود از خانه ای به خانه دیگر نباشید.

مرحله پنجم: مشخص کردن تعداد بار های سنگین خود برای جابجایی

 

در این قسمت، مشخص کنید چه تعداد بار سنگین برای جابجایی دارید. بار هایی از قبیل :یخچال ساید بای ساید یا بزرگتر از ۱۹فوت، تردمیل، میز ناهار خوری ۸ نفره یا بیشتر، کمد های بزرگ و بوفه ، انواع مبلمان از قبیل مبلمان های تخت خوابشو، پیانو و گاوصندوق جزو بار های سنگین میباشند. و بعد از محاسبه تعداد آن ها را به شرکت باربری اطلاع دهید. مطمئن شوید ماشین باربری مورد نیاز این وسایل را باربری مورد نظر داشته باشد‌.

برنامه ریزی تخصصی برای انتخاب باربری مناسب
برنامه ریزی تخصصی برای انتخاب باربری مناسب

برنامه ریزی تخصصی برای انتخاب باربری مناسب

 

مرحله ششم: نوشتن دقیق آدرس

آدرس دقیق محل بارگیری و محل بارگذاری اسباب و اثاثیه را نوشته و به باربری تحویل دهید. تا در کار شما وقفه پیش نیاید. و باربری آدرس را به اشتباه نرود. توجه کنید وقتی از آدرس دقیق صحبت میکنیم یعنی طبقه منزل مبدا و مقصد را نیز مشخص کنید‌. توجه کنید که کدام باربری به شما نزدیک تر است و اتلاف وقت کمتری دارید.

مرحله هفتم: تاریخ دقیق اسباب کشی

و در آخر ، با توجه به اطلاعاتی که از اسباب کشی خود دارید، تاریخ دقیق جابجایی را ذکر کنید. باید زمان مورد نظر را برای استفاده از سرویس باربری مشخص کنید. بر این اساس میتوانید باربری هایی که در این تاریخ وقت خالی دارند از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

مرسی که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. امیدوارم برایتان مفید واقع شده باشد‌.

 

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

09116793415

09150947140

 

باربری ساری .اتوبار ساری.  حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *