ترفند اسباب کشی

ترفند اسباب کشی


ترفند های اسباب‌کشی

 

ترفند های اسباب‌کشی – وسایل غیرقابل بسته‌بندی را جدا کنید.

 

یکسری وسایل خانه مانند مایعات، شوینده‌ها، لوازم آرایشی و بهداشتی هستند که بهتر است بسته‌بندی نشوند، زیرا هنگام جابجایی ممکن است در آن باز شود. این وسایل را جدا کنید و روز اسباب‎کشی داخل بار قرار ندهید. بهتر است خودتان آن را جابه‌جا کنید و به خانه جدید ببرید.

-جعبه‌ها سالم باشند. – ترفند های اسباب‌کشی

 

برای بسته‌بندی وسایل از جعبه‌ها و کارتون‌های سالم استفاده کنید. زیرا کارتون‌های فرسوده هنگام حمل و نقل ممکن است متلاشی شوند. ضمنا جعبه یا کارتون ممکن است هنگام جابجایی باز شوند و وسایل آسیب ببینند. حتما اطراف کارتون و خصوصا زیر آن را با چسب بزرگ محکم کنید.

-اصولی بچینید. – ترفند های اسباب‌کشی

بهتر است که وسایل شکستنی را در کارتن​های بزرگ قرار ندهید و از قرار دادن تعداد زیادی وسایل شکستنی در یک کارتن پرهیز کنید. اسباب و اثاثیه داخل کارتن‌ها باید با اصول چیده شوند. ظروف و وسایل سنگین‌تر را در کف کارتن قرار دهید و وسایل سبک‌تر را به ترتیب در بالای آن قرار دهید.

-فضاهای خالی کارتن‌ها را پر کنید.

در کارتن وسایل شکستنی، فضاهای خالی را با تکه​های کاغذ، روزنامه، حوله، پتو و … بپوشانید  تا وسایل شکستنی در داخل کارتن جایی برای تکان خوردن نداشته باشند و سالم بمانند.

 

 

ترفند اسباب کشی
ترفند اسباب کشی

 

 

-سبک، سنگین کنید.

اگر جعبه‌ها و کارتن‌های بزرگ را فقط با کتاب و سایر وسایل سنگین پر کنید، وزن آن‌ها بسیار زیاد می‌شود و در نتیجه امکان آن که به کارگر و یا به وسایل آسیب وارد شود نیز افزایش می‌یابد. بهتر است در کارتن‌های بزرگ مخلوطی از وسایل سنگین و سبک را قرار دهید.

-قطعات مبلمان را جدا کنید.

اگر مبلمان، تخت، میز یا وسایل دیگر شما قابلیت باز شدن قطعات دارند، آن‌ها را از هم باز کنید تا هنگام جابجایی آسیب نبینند. باز کردن قطعات باعث حمل راحت و کاهش آسیب‌دیدگی وسایل می‌شود.

-محفظه‌ها را خالی کنید.

قبل از اسباب‌کشی همه محفظه‌ها، کشوها و قفسه‌های وسایل را خالی کنید که هنگام حمل و نقل جابجا نشود و آسیب نبیند. همچنین درب کشوها و کمدها را با چسب محکم کنید تا هنگام جابجایی باز نشوند.

-کمد‌ لباس‌ها را سبک کنید.

یک روش موثر برای جابجایی کمد لباس‌ها در اسباب‌کشی، خالی نکردن کشوها و کمد از لباس است. به این صورت که برای سبک شدن کمد کشوها را درآورده ولی آن‌ها را از لباس خالی نکنید، این کار می‌تواند از سنگین شدن کمد جلوگیری کند و حمل و نقل وسایل را آسان‌تر کند.

-گلدان‌ها را سنگین نکنید.

چند روز قبل از اسباب‌کشی گلدان‌ها را آب ندهید، زیرا گیاهان وقتی پرآب ‌شوند سنگین می‌شوند.

-کارتون شکستنی‌ها را جدا کنید.

وسایل و ظروف شکستنی را در کارتون‌های جداگانه بسته‌بندی کنید. حتما روز اسباب‌کشی و حمل وسایل، به افراد مسئول در مورد جعبه‌های شکستنی هشدار دهید که بیشتر مراقب باشند.

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.e

 

مدیریت ابراهیمی

09115723235

09117889916

09150947140

 

باربری ساری .اتوبار ساری. حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر ، باربری ایزد شهر ،حمل بار رامسر ، قیمت باربری تنکابن ، سرخرود ، باربری ایزدشهر ، بابری و کارگر بهشهر, باربری تهران به بابلسر و بابل , باربری تهران به تنکابن و چمستان , باربری تهران به چالوس , باربری تهران به قم , باربری تهران به شمال , باربری شمال به قم , باربری مازندران به تهران و شیراز , باربری مازندران به مشهد وگنبد , باربری مازندران به تبریز وکرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *