همه ما در زندگی خود از باربری ها جهت جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا کالای اداری استفاده نموده ایم. یکی از موضوعاتی که قبل از اثاث کشی و اسباب کشی ذهن همه ما را به خود معطوف میکند این می باشد که چگونه یک باربری خوب را انتخاب نماییم و اصلا یک شرکت حمل ونقل شهری و بین شهری باید چه ویژگی های داشته باشد. ما در این مطلب تصمیم دارید در مورد این موضوع مختصر چند نکته را بیان نماییم۱- اولین موضوع که نمی توان نسبت به آن بی تفاوت بود قیمت، کرایه و نرخنامه آن شرکت باربری می باشد یقینا هیچ کس دوست ندارد به عنوان مثال جهت حمل بار توسط خاور از یک شهر به شهردیگررادو برابر کرایه پرداخت نماید. بنابراین ارائه قیمت منصفانه یکی از نکاتی می باشد که بایستی حتما قبل از سفارش سرویس در نظر داشته باشید.

۲- داشتن مجوز و عضو اتحادیه بودن باربری را بررسی نمایید قطعا باربری که مجوز ندارد نمی تواند مورد اعتماد واقع شود و گاها خسارات جبران ناپذیری به کالا و اثاثیه وارد می نماید.

۳- سومین خصوصیت یک باربری خوب، داشتن تنوع از انواع ماشین های سبک و سنگین می باشد یک شرکت باربری موفق قطعا خودورهای نیسانوانت پیکانخاور مسقف کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ را باید داشته باشد تا بتواند تمام درخواست های مشتریان را پاسخ دهد به عبارت دیگر وجود ناوگان مجهز از انواع خودرو ها نشان دهنده امین و مورد اعتماد بودن آن می باشد.

۴- داشتن کارگران جوان، ورزیده، با سابقه، متعهد و با اخلاق و همچنین آموزش دیده یکی از مهمترین خصوصیت های یک شرکت باربری مورد اعتماد می باشد.

۵- ارائه خدمات جانبی توسط شرکت های باربری، نشان دهند عزم و اراده آن شرکت در کسب رضایت مشتریان می باشد مانند حمل بارهای سنگین – باز و بسته نمود پرده لوستر و … صدور بیمه نامه و بارنامه و…

۶- سابقه فعالیت و میزان محبوبیت شرکت باربری در بین مردم یکی دیگر از شاخصه هایی می باشد که میتواند به شما در جهت انتخاب بهترین شرکت باربری کمک نماید در این مورد شما میتوانید میزان موفقیت آن مجموعه را با جستجوهای مختلف در فضای مجازی بررسی نمایید

حال باربری تمام گستر مازندران با گذرزمان وجلب اعتماد همشریان عزیز استان مازندران آماده خدمت رسانی مباشد

حمل نقل اثاث کشی خودرا به ماسپارید

 مدیریت ابراهمی

09115723235         09117889916

1-ازند بار بابل
2-اتحادیه باربری بابل
3-حمل اثاثیه منزل در آمل
4-باربری بابل سیر
5-شرکت تمام کار بابل
6-باربری بابل به مشهدمازند بار بابل
7-حمل اثاثیه منزل در آمل
8-اتحادیه باربری بابل
9-لیست باربری های بابل
10-شرکت خدماتی کارا بابل
11-شماره باربری بابل
12-باربری بابل سیر
13-وانت بار بابل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *