راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی


راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

 

راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

را در نظر گرفتیم، که سنگینی این هزینه را کمتر کند.

هر چقدر زودتر خودتان را برای روز اسباب کشی و جابجایی آماده کنید هزینه های احتمالی برای جابجایی کاهش پیدا میکنند.  و طبیعی است که استرس و دلشوره های شما هم با آماده سازی کمتر میشود. توجه کنید که هرگز جمع کردن و بسته بندی وسایل خود را به روز های آخر نسپارید و این کار را زودتر از موعود انجام دهید.

 

 

راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی
راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

باز کردن قطعات جداشدنی

یکی از راه های صرفه جویی در وقت و هزینه ، جدا کردن قطعاتی است که قابلیت از هم باز شدن دارند. بطور مثال ممکن است باز کردن پایه های میز زمان زیادی از شما نگیرد اما بطور تقریبی یک ساعت در زمان جابجایی و اسباب کشی صرفه جویی میشود.

اسباب کشی با آسانسور

همانطور که شما هم در جریانید، اسباب کشی با آسانسور راحت تر از اسباب کشی با پله است. در ضمن هزینه کمتری را شامل میشود.

عبور از راه پله ها علاوه بر صرف زمان زیاد، نیاز به تعداد کارگران باربری بیشتری دارد. زیرا جابجایی در بین طبقات خطرات بیشتری دارید و نیاز به مسئولین بیشتر برای محافظت از لوازم و وسایل خانه دارد.

به خاطر داشته باشید روز اسباب کشی و هماهنگی های لازم برای استفاده از آسانسور در آن روز را با هر دو ساختمان مبدا و مقصد هماهنگ کنید.

کم کردن وسایل برای جابجایی_راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

از موارد دیگری که میتوانیم برای کم کردن هزینه باربری شما توصیه کنیم،

کم کردن وسایل و اسباب و اثاثیه منزل شماست. با کم کردن وسایل میتوانید از تردد بیشتر ماشین باربری کمتر کنید و از تعداد رفت و برگشت ماشین باربری جلوگیری کنید. بسیاری از ما، وسایلی را نگه داری میکنیم که استفاده ای ندارند و از آنها استفاده نمیکنیم. میتوانیم با بخشیدن آنها به دوست و آشنا، همسایه یا افراد بی بضاعت از آنها خداحافظی کنیم.

انتخاب ماشین مناسب برای اسباب کشی

اگر در انتخاب ماشین باربری مناسب مردد هستید، در نظر بگیرید که وانت بار نسبت به کامیون و خاور هزینه باربری کمتری دارد. پس در کاهش هزینه های باربری کمک شایانی به شما میکند اما اگر تعداد وسایل شما برای جابجایی زیاد است و نیاز به تردد دوباره و یا چند بار است، علاوه بر اینکه هزینه شما را کم نمیکند ، تازه باعث افزایش هزینه شما میشود. پس در مورد این گزینه ها بهتر است ماشین سنگین های بزرگ تری که حجم بیشتری را در برمیگیرند، را انتخاب کنند.  براساس پیش بینی ما و اتفاقاتی که در باربری های بی تجربه رخ داده است، وانت چون که فضای کمتری را در برمیگیرد، ممکن است در حین مسیر، صدمات جبران ناپذیری را به اسباب و اثاثیه شما بزند. بنابراین علاوه بر اینکه کاهش هزینه ای را برای شما در برندارد، بلکه خسارت مالی نیز به شما وارد میکند.

بنابراین بهتر است انتخاب ماشین باربری را براساس حجم اثاثیه خود انجام دهید تا از کاهش هزینه باربری و همچنین سلامت اثاثیه خود بهره مند شوید.

بسته بندی مناسب_راه کارهایی برای کم‌ کردن هزینه های اسباب کشی

در خصوص کاهش هزینه های باربری توصیه بعدی ما برای شما این است که بسته بندی صحیح وسایل در کارتن را داشته باشید.

برای بسته بندی های وسایل نسبتا کوچک و ظریف )مانند لیوان، ظروف، قاشق و چنگال ها) از نهایت فضای موجود در کارتن استفاده کنید.

هنگامی که فضای خالی کارتن را بطور کامل پر میکنیم، همزمان گام موثری در اسباب کشی راحت و کم هزینه طی میکنیم. بصورتی که هم از رفت و آمد های پیاپی ماشین باربری جلوگیری کرده ایم و از آسیب دیدن اسباب و اثاثیه نیز مراقبت کرده ایم. چونکه هر چقدر تعداد کارتن ها و اثاثیه ما کمتر باشد فضای کمتری را اشغال میکنند.

شما میتوانید برای کم کردن هزینه های باربری از سوپر مارکت های محله کارتن بگیرید.

ممنون که تا اینجای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم در کم کردن هزینه های باربری به شما کمک کرده باشیم.

راه کارهایی برای کم‌ کردن، هزینه های اسباب کشی

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

09115723235

09117889916

09115723235

باربری ساری .اتوبار ساری.   حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *