مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت

مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت


مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت

 

مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت دغدغه ایست که اکثرا با آن روبرو هستند. از آنجایی که دزدی در ایام نوروز بیشتر اتفاق می افتاد ، رئیس پلیس پیشگیری برای این اتفاق اقداماتی لحاظ کردند.

در ایام نوروز مسافرت رفتن ها بیشتر شده و اکثر خانه ها خالی از سکنه هستند. این دلیلی بود برای دزدی بیشتر در ایام نوروز !

 

 

اسباب کشی در ایام نوروز ممنوع

 

با اطلاع خبرگذاری ها از خبر جدیدی که از رئیس پلیس پیشگیری در تهران نقل میشد خیال خیلی ها از مسافرت رفتن راحت شد و آرامش بیشتری را مهمان مردم کرد‌.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ممنوعیت اسباب کشی در نوروز

بدون مجوز از کلانتری ها خبر داد.

ایشون درباره جابجایی و اسباب کشی در تعطیلات نوروزی گفت:

بنابر تصمیمات گرفته شده برای طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث در تعطیلات نوروزی در تهران و شهر های بزرگ ممنوع شده و برای انجام این کار باید با کلانتری های محل هماهنگ کنید.

 

 

 

 

مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت
مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت

 

 

همچنین اضافه کرد: محدودیت های طرح نوروزی اسباب کشی و حمل اثاث از روز 28 اسفند ماه شروع و تا پایان روز 15 فروردین ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهروندان محترم برای اقدام به اسباب کشی و جابجایی باید از کلانتری محل سکونتشان مجوز دریافت کنند. برای دریافت این مجوز نیز باید کارت ملی خود را همراه داشته و به کلانتری محل مراجعه کرده و درخواست خود را در خصوص اسباب کشی و جابجایی اثاث اعلام کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از تحقیقات لازم و احراز هویت و محل سکونت شما و تشخیص تعلق وسایل به فرد، مجوز را برای فرد درخواست کننده صادر میکنند‌.

 

 

همچنین متذکر شد: در صورتی که مجوز را همراه خود نداشته باشید، ماموران انتظامی طبق مقررات و قوانین با افراد متخلف برخورد میکنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان محترم درخواست کرد موارد مشکوک در خصوص جابجایی اسباب و اثاثیه منزل را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 خبر بدهند.

 

 

مسافرت رفتن در ایام نوروز با خیال راحت

 

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

 

باربری ساری .اتوبار ساری.  حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *