پلاستیک حبابدار در اسباب کشی

پلاستیک حبابدار در اسباب کشی


پلاستیک حبابدار در اسباب کشی 

 

یکی از پرکاربردترین موارد مصرف این پلاستیک‌ها بکارگیری آنها در زمان اسباب کشی است که از آنها برای بسته بندی وسایل و اثاثیه بزرگ و کوچک مانند اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپرخانه و سرویس شکستنی استفاده می‌شود. این پلاستیک دارای ساختار متفاوت نسبت به سایر محصولات پلاستکی است. در ساختار خودش دارای حباب‌هایی است که همین حباب‌ها باعث ضربه گیری شده و ایمنی اثاثیه را در حین جابجایی بالا می‌برند.

علاوه بر اسباب کشی برای ضربه گیری وسایل مختلف در صنایع مختلف مانند :

  • صنایع تولید وسایل تزئینی و شکستنی
  • کارگاه تولید کابینت
  • صنایع مربوط به تولید و بسته بندی قطعات کامپیوتری
  • صنایع محصولات چوبی و دکوراسیون نیز از پلاستیک‌های حبابدار استفاده می‌شود.

 

پلاستیک حبابدار در اسباب کشی
پلاستیک حبابدار در اسباب کشی ??

مزایای استفاده از پلاستیک حبابدار در اسباب کشی

اسباب کشی و جابجایی فرآیندی طولانی است که همواره با استرس‌هایی روبه‌رو بوده است. یکی از دلایلی که باعث نگرانی‌ افراد در زمان اسباب کشی می‌شود مربوط به حفظ امنیت اثاثیه است. به همین دلیل توصیه می‌شود در انجام این کار از روش‌های اصولی و تجهیزات اساسی برای بسته بندی استفاده شود تا مانع از بروز خرابی و آسیب به وسایل شوند.یکی از تجهیزات اسباب کشی همین پلاستیک‌های حبابدار هستند. برای بسته بندی و ضربه گیری اثاثیه کوچک از نایلون‌هایی با حباب کوچکتر استفاده می‌شود و برای وسایل بزرگتر مانند یخچال و مبلمان از نایلون‌هایی با حباب‌های بزرگتر استفاده می‌کنند. به همین دلیل باید در هنگام تهیه پلاستیک‌ها توجه کنید برای بسته بندی چه اقلامی قصد بکارگیری آنها را دارید.

همانطور که گفته شد این محصولات باعث بالا رفتن سطح ایمنی وسایل می‌شوند اما چگونه این اتفاق می‌افتد؟ در واقع بین صفحات پلاستیک هوا به دام افتاده و همین امر باعث شده تا وسایل شکننده و سایر اثاثیه از هر گونه ضربه، لرزش ، رطوبت و گرد و غبار در زمان اسباب کشی مصون باشند.

پلاستیک حبابدار کاربری آسانی دارد فقط کافیست آن را اطراف اثاثیه موردنظر پیچیده و با چسب آن را محکم کنید. این پلاستیک‌ها انعطاف پذیری دارند و به خوبی از وسایل محافظت می‌کنند.

این تجهیزات وزن زیادی ندارند و می‌توان گفت بی وزن هستند به‌همین دلیل بعد از پیچیدن اثاثیه در آنها و قرار دادنشان در جعبه‌ها وزن آنها زیاد نمی‌شود و حمل و نقل آنها به راحتی انجام می‌گیرد.

پلاستیک حبابدار در اسباب کشی
پلاستیک حبابدار در اسباب کشی

بسته بندی وسایل مختلف با پلاستیک حبابدار

همانطور که در ابتدای متن گفته شد از این تجهیزات در اسباب کشی برای بسته بندی و محافظت از اثاثیه کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. برای بسته بندی اثاثیه ظریف و شکستنی بهتر است طرف حبابدار پلاستیک به سمت داخل باشد در این صورت حباب‌ها که پر از هوا هستند به خوبی از اثاثیه در برابر فشار حفاظت می‌کنند. در ادامه بسته بندی چند مورد از اثاثیه با این پلاستیک‌ها را بررسی می‌کنیم.

بسته بندی ظروف چینی و شکستنی با نایلون حبابدار

بیشترین استفاده از پلاستیک حبابدار در اسباب کشی برای بسته بندی ظروف چینی و شکستنی است. برای این اثاثیه بهتر است از نایلونی با حباب کوچک استفاده کنید. به طور مثال اگر ظروف مورد نظر لیوان‌های شکستنی هستند ابتدا پلاستیک را کاملا به دور آنها پیچیده و بعد آنها را در جعبه قرار دهید. اما اگر برای محافظت از بشقاب جینی میخواهید از این تجهیزات استفاده کنید قرار دادن پلاستیک در بین بشقاب‌ها کافیست.

بسته بندی اثاثیه شیشه‌ای

اثاثیه و وسایل شیشه‌ای مانند آینه، قفسه شیشه‌ای، رومیزی شیشه‌ای و … را می‌توانید با استفاده از پلاستیک حبابدار به صورت ایمن جابجا کنید. اگر این اثاثیه سایز بزرگی دارند بهتر است از نایلونی با حباب بزرگ هم برای آنها استفاده کنید. اگر نگران خش افتادن روی این اثاثیه هستید ابتدا آنها را با کاغذ بسته بندی بپوشانید و بعد می‌توانید از دو لایه پلاستیک برای بسته بندی آنها استفاده کنید.

بسته بندی تجهیزات الکترونیکی با پلاستیک حبابدار

تجهیزات الکترونیکی زیادی در منازل هستند که در هنگام اسباب کشی در معرض فشار و لرزش قرار گرفته و احتمال اینکه آسیب ببینند زیاد است. این وسایل را با استفاده از پلاستیک حباب دار کوچک بسته بندی کنید و درون جعبه قرار دهید

 

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

باربری ساری .اتوبار ساری.  حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *