کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی


کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی دغدغه بسیاری از کسانی است که در بین ایران و یک کشور خارجه تردد دارند یا مقیم کشور دیگری هستند و برای سفر به ایران می آیند، یا کسانی که به تازگی اقامت خود را در کشور دیگری گرفته و بفکر جابجایی اسباب و اثاثیه خود هستند.

با چند روش کاربردی برای کم کردن هزینه های جابجایی شما در سطح بین المللی در خدمتتان هستیم.

 

 

برنامه ریزی دقیق_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

با دانستن برنامه زمان بندی سفر های حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی تاریخ انتقال وسایل خود را دقیق یادداشت کنید.

انجام دادن کار ها در دقایق آخر و تحقیق نکردن راجب جابجایی وسایل در سطح بین المللی باعث میشود مهلت های کم صرفه تر را از دست بدهید و هزینه بیشتری کنید. هنگام برنامه ریزی حتما حواستان به تعطیلی های بین المللی باشد.  زیرا این تعطیلی ها بر نحوه رزرو شما و روی زمانبندی تاریخ رفت و آمد شما تاثیر گذار است.

در نظر گرفتن حمل و نقل هوایی برای مواقع اضطراری

 

ممکن است خبر نداشته باشید که عوارض گمرکی هوایی بسیار بالاست. پس سعی کنید به گونه ای برنامه ریزی کنید که زمان زیادی برای جابجایی داشته باشید. و در این زمان حمل و نقل خود را از طریق آبی یا زمینی انجام دهید. اما اگر مجبور به جابجایی دقیقه نود بودید و حمل و نقل هوایی تنها گزینه پیش روی شما بود باید در نظر بگیرید هزینه سنگین حمل و نقل هوایی را در پیش دارید. دلیل اکثر جابجایی های هوایی نداشتن برنامه دقیق است. کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

 

کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی
کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

 

حمل و نقل با کشتی با روش FCL_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

حمل و نقل کالا با روش FCL  ،را به یک کانتیر پر میگویند. یک روش دیگر حمل و نقل با کشتی نیز داریم که به آن LCL  که کمتر از یک کانتیر است میگویند.

همانطور که از توضیحاتم پیداست، حمل و نقل کالا ها با روش FCL  ، خیلی به صرفه تر از روش LCL  میباشد. یکی دیگر از مزیت های روش FCL  ،کمتر بودن هزینه هر تکه است. شما میتوانید همه کالا های خود را با مشخصات و خصوصیات آنها بار بزنید. در این روش مجبور به شریک شدن و تقسیم کردن فضای کانتینر با اشخاص دیگر نیستید. در حمل بار با روش LCL   ، بدلیل اینکه کالای اشخاص دیگری نیز در کانتینر موجود میباشد، احتمال آسیب دیدن کالا ها هنگام ترخیص کالا از گمرک و یا حمل و نقل آنها بیشتر میباشد.

 

شراکت با مشتریان دیگر_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

ممکن است در شهر خودتان مشتریان دیگری برای حمل و نقل وجود داشته باشند. شما میتوانید با شریک شدن با یکی از مشتری های باربری و ارسال وسایل شما با وسایل دیگری، متقبل هزینه های کمتری شوید.

اگر برای ارسال وسایل خود عجله ای ندارید، پس کمی صبر کنید تا با روش ادغام بارها  هزینه حمل و نقل بین المللی خود را کاهش دهید.

 

 

استفاده از کانتینر های 40فوتی_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

اگر در بین استفاده از کانتینر های 40فوتی و 20فوتی و انتخاب یکی از آن ها در روش FCL مردد هستید، توصیه ما به شما اینست از کانتینر 40فوتی برای صرفه جویی در هزینه ها، استفاده کنید‌. چونکه کانتینر های 20فوتی 80درصد از کانتینر های 40فوتی گران تر هستند. و درضمن ظرفیت کانتینر 20 فوتی نصف کانیتنر 40فوتی میباشد. اما اگر زمانی برای انتظار برای دیرتر رسیدن وسایل خود ندارید و به نوعی خسارت میبینید پس حمل و نقل با کانتینر های 20فوتی با این ذیق زمان، منطقی تر به حساب میاید. زیرا در این صورت حمل و نقل اقتصادی تر و کالاها زودتر میرسند. کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

 

استفاده از گزینه های حمل و نقل زمینی_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

اگر گزینه های حمل و نقل دریایی و هوایی برای شما محدود است. گزینه های دیگری نیز پیش رو دارید و آن استفاده از گزینه های حمل و نقل زمینی است. براین اساس اگر توانایی پرداخت هزینه های حمل و نقل هوایی و دریایی را ندارید این مورد نیز گزینه خوبی است.

میتوانید برای انتقال بار های خود از گزینه ترکیبی استفاده کنید. تقاضا کنید کالاهای خود را با سریع ترین گزینه حمل و نقل دریایی به بندر برسانند. سپس همین که بار های خود به بندر رسید، آنها را در قطارMLB  یا در کامیون FLT  بار بزنید. در نظر بگیرید که حمل و نقل با کامیون و سرعت کامیون از قطار بیشتر است. اگر حجم کالاهای شما کمتر از پرکردن یک کامیون بود، میتوانید از روش LTL  (کمتر از یک کامیون) استفاده کنید. به این صورت که کامیون را با شخص دیگری به اشتراک بزارید. بدیهی است که کامیون های دربستی و کرایه یک کامیون کامل، سریع تر هستند اما هزینه آنها از روش LTL  نیز بیشتر است. با توجه به بودجه و زمان و مهلت خود میتوانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید.

 

 

بیمه کردن کالا های خود_کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

 

اگر کالاهای خود را بیمه نکنید، تقریبا تمامی روش های رفته برای صرفه جویی در انرژی بی فایده است. اگر حمل و نقل کالا ها به عهده شماست،

مسئولیت بیمه کردن آنها نیز با شماست. پس کالا ها را بیمه کنید و گرنه با بحران سختی ممکن است مواجه شوید.

ممنون که تا اینجای مقاله با ما همراه بودید. امیدوارم برایتان مفید واقع شده باشد.

کاهش هزینه های حمل و نقل بین المللی

شرکت اتوبار و باربری تمامکار مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

 

09116793415

 

باربری ساری .اتوبار ساری. شرکت تمامکار مازندران ساری. حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری .بسته بندی اثاثیه منزل. بسته بندی وسایل منزل .باربری ساری به شهرستان ها

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *