نکات قبل از جابه جایی یخچال

موارد مهم برای جا به جایی یخچال _ حتما قبل از جا به جایی یخچال به این نکات توجه کنید:

 

نکات قبل از بسته بندی و جا به جایی یخچال در طول اسباب کشی و جابجایی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر یخچال خود را درست و ایمن جا به جا نکنید در طول سفر و راه دچار ضربه هایی میشود و ممکن است این ضربه ها باعث تخلیه گاز یخچال شود.

پس با ما همراه باشید.

 

 

 

نکات قبل از بسته بندی
نکات قبل از بسته بندی

آماده سازی یخچال برای اثاث کشی

 

  • بهتر است دو ساعت قبل از تکان دادن یخچال آن را خاموش کنید تا موتور قبل از جا‌به‌جایی کمی نفس بکشد و خنک شود.
  • اگر نمی‌خواهید در انبار کاه دنبال سوزن بگردید؛ خوب است که سیم برق یخچال را به پشت یخچال بچسبانید. چون ممکن است حین بسته‌بندی کشیده شود و آسیب ببیند یا حتی به خاطر فشار زیاد از جایش کنده بشود. (البته اگر مراحل بسته‌بندی یخچال را به شکل استاندارد انجام بدهید این اتفاق معمولا نمی‌افتد.)
  • مایعات و گازهای یخچال ممکن است در اثر به پهلو خواباندن یخچال به کمپرسور آسیب وارد کننند؛ برای همین خوب است که یخچال را در حالت نیمه افقی و ایستاده جابه‌جا کنید.
  • بعد از رسیدن به مقصد یه یخچالتان برای عادت کردن به شرایط جدیدش کمی فرصت بدهید. بهتر است که یخچال را حدود چهار تا شش ساعت بعد از ثابت شدن درخانه‌ی جدید روشن کنید. (اگر یخچال را به پهلو خواباندید؛ خوب است که بعد از دوازده تا بیست و چهار ساعت  روشن شود.)

پاکسازی یخچال – نکات قبل از بسته بندی یخچال و فریزر

 

نکات قبل از بسته بندی و جا به جایی

اولین مرحله از بسته بندی یخچال ، خالی کردن و تمیز کردن یخچال0 از وسایل است.

اکنون سوالی مطرح میشود که گوشت و مواد غذایی باقی مانده در فریزر را در مدت زمان جابجایی کجا قراربدیم تا خراب نشوند؟ در مقالات قبلی گفته بودیم که بهتر است اگر میتوانید قسمتی از آن را به نیازمندان یا آشنایان ببخشید .راهکار دیگر این است که اگر خانواده در نزدیکی شما سکونت دارند و فریزر آن ها جا دارد در یخچال آن ها قرار دهید. اما اگر این دو حالت امکان پذیر نبود میتوانید از یونولیت با اندازه متناسب مواد فریزریتان استفاده کنید.

توجه کنید که حتما درب یونولیت را خوب ببندید و چند تیکه یخ درون یونولیت بریزید.

 

جدا کردن قطعات یخچال

 

دومین مرحله از اماده سازی یخچال برای جا به جایی  جدا کردن قطعات آن است. برای اینکه داخل یخچال حین جابجایی صدمه نبیند ، بهتر است جدا کننده های طبقات را خارج کنید.

بعد از خارج کردن آن ها را بسته بندی کنید.

تمیز کردن داخل یخچال – نکات قبل از بسته بندی

 

سومین مرحله از بسته بندی یخچال تمیز کردن درون یخچال است.

قبل از بستن درب های یخچال بهتر است داخل آن را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

 

بسته بندی یخچال – نکات قبل از بسته بندی یخچال و فریزر

 

درب های یخچال را با چسب پهن ببندید. دور تا دور آن را سلفون کشی کنید.

و زیر سلفون از پلاستیک حبابدار برای ضربه گیری به کار ببرید.

 

کارتن مناسب بسته بندی یخچال

 

کارتن مناسب برای بسته بندی یخچال کارتنی است که تمام یخچال را پوشش دهد. بعضی افراد کارتن یخچال خود را نگهداری میکنند که برای اسباب کشی ایمن تر است. کارتن  یخچال بر حسب اندازه خود یخچال تهیه شده است و ضخیم تر است. پس با خیال راحت میتوانید یخچال خود را جابجا کنید.

پس از بسته بندی یخچال همانطور که توضیح دادیم یخچال را در کارتن قرار میدهیم. سپس با طناب یا چسب پهن دور تا دور آن را محکم کنید.

برای ایمنی کار میتوانید از داخل کارتن و بیرون ان پتو قرار دهید تا دور تا دور یخچال سفت نباشد و احتمال ضربه دیدن آن را به صفر برساند.

هنگام بارگیری در خودرو حمل بار، سعی کنید یخچال اولین وسیله ای باشد که در ماشین قرار می دهید. آن را بصورت عمودی قرار دهید و در کنار آن پتو بگذارید.

 

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ویژه ساری ارائه دهنده ی خدمات مشاوره رایگان است .

با ما تماس بگیرید.

 

09115723235

09117889916

09150947140

 

 

باربری ساری .اتوبار ساری. حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر ، باربری ایزد شهر ،حمل بار رامسر ، قیمت باربری تنکابن ، سرخرود ، باربری ایزدشهر ، بابری و کارگر بهشهر, باربری تهران به بابلسر و بابل , باربری تهران به تنکابن و چمستان , باربری تهران به چالوس , باربری تهران به قم , باربری تهران به شمال , باربری شمال به قم , باربری مازندران به تهران و شیراز , باربری مازندران به مشهد وگنبد , باربری مازندران به تبریز وکرمان

باربری ساری .اتوبار ساری.  حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *