حمل و جابجایی پیانو با روش های صحیح

 

حمل و جابجایی پیانو با روش های صحیح تقاضای دوستانی بود که پیانو دارند و می خواهند اسباب کشی کنند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم در یک مقاله صحیح ترین روش ممکن را برای شما توضیح بدهیم.

همه ی ما می دانیم که جابجایی وسیله حساسی مانند پیانو به راحتی وسایل دیگر نیست. پیانو نیاز به دقت و مراقبت بیشتری دارد. حمل و جابجایی پیانو به روش استاندارد و صحیح باعث افزایش طول عمر آن میشود. اگر پیانو شما به روش ایمن جابجا نشود ممکن است خسارت جبران ناپذیری را به شما بزند.

 

 

پیامد های حمل پیانو به روش نادرست

 

جابجایی پیانو به روش های نادرست ، پیامد های هزینه بری دارد. باعث ضربه دیدن بدنه پیانو ، ترک برداشتن و ایجاد خراش میشود. از سمتی دیگر ممکن است باعث شل شدن پین های کوک پیانو شود.

همانطور که قبل از حرکت باید هر مکانی که پیانو از ان عبور میکند را اندازه گیری کنید.مطمئن شوید همه ی راهرو ها راه پله ها و ورودی ها را بطور دقیق اندازه گیری کردید تا بتوانید قدرت مانور پیانو و مانیتورینگش را بررسی کنید.همچنین بهتر است اطمینان حاصل کنید که درها باز است کفپوش ها تمیز شده و سر نیستند و مبلمان و اثاثیه ای که میتوانند به پیانو اسیبی برسانند کنار گذاشته شدند.

همچنین ممکن است پیانو شما به دلیل سنگین وزن بودن آن و عدم تعادل در سراشیبی و پله ها با دیوار یا نرده های راه پله برخورد کند و پیانو شما دچار خراش و ضربه شود‌.

یکی دیگر از پیشامد های مورد انتظار از حمل ناصحیح پیانو خارج شدن پیانو از کوک و رکلاژ می باشد. همانطور که در جریانید این تنظیمات به دلیل پیچیدگی های ساختاری باید توسط متخصص انجام بشود و این مسئله به تنهایی هزینه سنگینی را به دوش شما می گذارد.

 

 

 

حمل و جابجایی پیانو با روش های صحیح
حمل و جابجایی پیانو با روش های صحیح

 

 

نکات مهم در هنگام جابجایی پیانو

  • یادداشت کردن ابعاد پیانو:

ابتدا برای حمل پیانو ابعد ان را بدست اورید. این کار برای اطمینان از عبور راحت پیانو شما از درب ساختمان و عرض راه پله شما است. در غیر این صورت بهتر است ابعاد پیانو خود را متناسب با مکان مورد نظر انتخاب کنید یا برای جابجایی آن باید به فکر یک روش دیگر باشید.

قبل از حمل پیانو توجه کنید که ابعاد پیانو از ابعاد درب ورودی و راه پله ۱ تا ۲ اینچ کمتر باشد. اما در غیر این صورت میتوانید لولای در را خارج کنید تا فضای بیشتری داشته باشید.

سرپوش ردیف کلاویه را ببندید.

پیانو را اصولی و ایمن بسته بندی کنید.

اگر منزل شما در طبقات بالاتری در ساختمان قرار دارد و تصمیم دارید پیانو خود را بالا ببرید یا به پایین حمل کنید توصیه میکنم حتما از یک فرد حرفه ای کمک بگیرید. جابجایی پیانو به دلیل وزن سنگین تنهایی امکان پذیر نمی باشد.

 

سایر نکات مهم برای جابجایی

از یک گردونه محرک استفاده کنید.

 

در هنگام حمل پیانو و جابجایی آن به وزن سنگین آن توجه کنید پس از حساسیت بالایی برخوردار است. مخصوصا زمانی که بر روی گردونه متحرک قرار دارد.

بعد از بارگیری پیانو، چرخ های آن را قفل کنید.

 

برای انتقال به مکان دیگر پیانو از ماشین های مخصوص حمل بار مانند کامیون ها و وانت بار ها استفاده کنید.

از تسمه های مخصوص حمل پیانو استفاده کنید.

برای حمل پیانو تسمه های مخصوص وجود دارد که توصیه میشود از آن ها استفاده کنید. این تسمه ها مانع زخمی شدن چوب بدنه و ترک برداشتن صفحه رزونانس میشوند.

 

نکات بارگیری پیانو

زمان بارگیری پیانو به پایه های آن توجه کنید. از آنجایی که پایه های پیانو،  هنگام جابجایی بیشترین صدمات را میبیند و در معرض آسیب بیشتری است ،باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

توجه کردن به نحوه گرفتن بدنه.

در زمان انتقال پیانو باید به نحوه گرفتن بدنه آن برای بلند کردن توجه کرد. باید بدنه از جایی گرفته شود که استحکام لازم برای بلند کردن و تحمل وزن پیانو را داشته باشد.

اگر حمل و بارگیری پیانو خود را به دست شرکت های باربری می سپارید، به این نکته توجه کنید که کارگران آنها باید به نحوی این عمل را انجام دهند که کوچیک ترین خسارت جانبی به بدنه ، پایه ها و کلید های آن وارد نشود و خراشی در بدنه آن پدیدار نشود.

شرکت اتوبار و باربری تمام گستر مازندران ، با کارگران مجرب و ماهر در زمینه حمل و بارگیری پیانو برای خدمت گذاری حاضر است.

همانطور که در جریانید پیانو یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین ساز محسوب میشود. بسیاری از شرکت های باربری سودجو ممکن است قیمت های بیشتر از عرف به شما پیشنهاد کنند.

شرکت باربری و اتوبار تمامکار مازندران ، هزینه بارگیری پیانو شما را کمتر از جاهای دیگر و طبق قیمت صنف و مناسب ترین قیمت با شما حساب میکند.

 

 جهت رزرو و راهنمایی با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

 

09115723235

09117889916

09150947140

 

 

باربری ساری .اتوبار ساری. حمل اثاثیه منزل در ساری .حمل وسایل منزل در ساری .خدمات حمل بار ساری .تعرفه ی باربری در ساری .قیمت باربری ساری .وانت بار ساری ،نیسان بار ساری.باربری نوشهر.کارگر حمل اسباب کشی.اثاث کشی نوشهر.قیمت باربری بابلسر.باربری دریا کنر. حمل و نقل بهشهر ، باربری ایزد شهر ،حمل بار رامسر ، قیمت باربری تنکابن ، سرخرود ، باربری ایزدشهر ، بابری و کارگر بهشهر, باربری تهران به بابلسر و بابل , باربری تهران به تنکابن و چمستان , باربری تهران به چالوس , باربری تهران به قم , باربری تهران به شمال , باربری شمال به قم , باربری مازندران به تهران و شیراز , باربری مازندران به مشهد وگنبد , باربری مازندران به تبریز وکرمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *